Virtuálne sídlo Bratislava

Sídlo v Bratislave u účtovníka od 7 eur / mesačne (podľa aktuálneho cenníka na https://www.zaloz.sk). Výhodou tohto riešenia je, že všetky administratívne procesy budete mať pod jednou strechou.

V cene paušálu je zahrnuté:

  • súhlas vlastníka s umiestnením sídla pre Obchodný register
  • výhodný zápis zmeny v Obchodnom registri
  • označenie schránky v priestoroch sídla
  • preberanie obyčajnej pošty
  • preberanie doporučenej pošty
  • notifikácia o došlej pošte emailom
  • online systém na prebratie skenov dokumentov
  • pre účtovných klientov www.najlepsiuctovnik.sk a www.zaloz.sk

Výhody virtuálneho sídla

Už žiadna pošta nepríde na Vašu adresu, na ktorej sa dlhodobo nezdržiavate a nebude Vás čakať žltý alebo modrý papierik z pošty. Virtuálne sídlo je moderný spôsob šetrenia času spoločníkov a konateľov s.r.o., ktorí pracujú v jednom meste a trvalé bydlisko majú v inom meste.

My sa postaráme o prijímanie, evidenciu a úschovu Vašich zásielok. Už žiadna dôležitá zásielka nebude opomenutá a ani sa nestratí.

Výhodou virtuálne sídla u účtovníka je to, že nemusíte doklady k účtovníkovi nosiť, ale prídu k nemu.

Ako to funguje

Napíšte nám na [email protected] alebo využite kontaktný formulár a okrem kompletnej cenovej ponuky našich služieb.

Ak budete s cenou a zmluvnými podmienkami súhlasiť vystavíme Vám Súhlas so zriadením sídla alebo zabezpečíme komplet zápis do Obchodného registra.

Ak ste firmu ešte nezaložili

Ak ste firmu ešte nezaložili a máte záujem o zriadenie virtuálneho sídla u nás, máme pre Vás špeciálnu ponuku. Náš obchodný partner, ktorý našim klientom poskytuje služby zápisu zmien s.r.o. a založenia s.r.o. (www.firmaren.sk) sa profesionálne zaoberá zakladaním s.r.o. a iných foriem podnikania a celý proces obohatený o bezplatné ekonomické poradenstvo pri zakladaní s.r.o. Vám vieme komfortne zabezpečiť. Pre našich klientov existujú mimoriadne zľavové kódy, ktoré nie sú verejné a získať ich môžete výhradne u nás. Informujte sa na [email protected]