Uvítací bonus – prvé dva mesiace bez rizika

Účtovníctvo je služba založená predovšetkým na dôvere. Sme radi, že ste nás poctili dôverou a oslovili nás so žiadosťou na spracovanie cenovej ponuky.

Už starovekí podnikatelia vedeli, že mať dobrého účtovníka znamenám, že:

  • viete v každom momente v akom finančnom stave je Vaša firma,
  • viete koľko budete platiť dane,
  • viete, že dane budete platiť presne v takej výške ako je nevyhnutné.
  • viete, že Vaše doklady sú v správnych rukách a  v prípade daňovej kontroly môžete dobre spávať.

Je jedno, či v súčasnosti nemáte účtovníka alebo zatiaľ o zmene len rozmýšľate. U nás si spoluprácu pred záväznou zmluvou môžete vopred otestovať bez toho, aby ste za čokoľvek museli platiť. Samozrejme, môžeme sa hneď na úvod dohodnúť záväzne a uzatvoriť ostrú zmluvu.

Ďalšou výhodou je úspora času s doručovaním dokladov. V prípade, ak trpíte nedostatkom času, nevadí. Doklady nám vždy včas doručíte emailom. Stačí obyčajný skener alebo klasický mobilný telefón. Doklady naskenujete (odfotíte) a účtovníctvo či daňové priznanie k DPH bude obratom spracované.

Prenesenie účtovníctva nebolo nikdy jednoduchšie

Prvé dva máte bez rizika a neplatíte. Nemusíte nám dať ani minuloročnú závierku a ani originály účtovných dokladov. Jednoduchý prechod s minimálnym rizikom. Overte si náš prístup a v priebehu dvoch mesiacov sa rozhodnite, či si účtovníctvo prenesiete alebo nie. Samozrejmosťou je zmluva, mlčanlivosť a bezpečnosť Vašich dokladov.

Podrobné podmienky zľavy v prvých dvoch mesiacoch sa nachádzajú v návrhu zmluvy, ktorý Vám zašleme ako súčasť kalkulácie (https://najlepsiuctovnik.sk/nezavazna-objednavka/).

Dohodnite si u nás stretnutie a celý postup Vám vysvetlíme. Mobil: +421 902 909 350 alebo [email protected]